تبلیغات
روستای میرحسنی لامرد - برگزاری مراسم "شبی با قرآن کریم" در شب چهاردهم رمضان در حسینیه چهارده معصوم میرحسنی
روستای میرحسنی لامرد
پایگاه اطلاع رسانی روستای تاریخی میرحسنی لامرد
به تارنمای میرحسنــی لامرد خوش آمدید. مطالب منتشر شده در پایگاه اطلاع رسانی روستای تاریخـــی میرحسنی انعکاس ‌دهنده نظر نویسندگان آن مطلب بوده و به هیچ وجه مورد نفی یا قبول اداره‌کنندگان این وبــسایت نمی‌باشد. این وبسایت تنها، مسئول فراهم آوردن بستر لازم برای انتشــار الکترونیکی رویدادها و انعکاس نظرات افراد روستای میرحسنی درباره رویدادها و مسائل روز می‌باشد و تارنمای میرحسنی لامرد هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت مطالب منتشر شده ی این وبسایت ندارد.

سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک

مراسم "شبی با قرآن کریم" در شب چهاردهم رمضان با دعوت از حافظان و قاریان قرآن کریم شهرستان لامرد و گروه سرود قرآنی مکتب القران ثارالله لامرد، با همکاری کانون فرهنگی شهید حسن نژاد و دهیاری میرحسنی در حسینیه چهارده معصوم میرحسنی برگزار شد.

این مراسم که با حضور سه تن از حافظان قرآن کریم شهرستان لامرد برگزار شد  با تواشیح و سرودهای قرآنی آغاز شد و سپس سه تن از قاریان و حافظان آقایان زاهدی، آزاد و جوهری به سوالات قرآنی شرکت کنندگان پاسخ دادند، این سوالات در سه سطح موضوعی، بیان آیه ی از قرآن و تلاوت صفحه ای قرآن بود.

سوالات موضوعی قرآن درباره حجاب، درخت ممنوعه در بهشت و ... از حضار و نیز آیه هایی از قرآن تلاوت شد که حافظان با تشخیص و بیان درست آیه مربوط به آن جواب درست دادند.

علاوه بر سوالات حضار، حاج آقا حاجیپور نیز سوالاتی از قرآن، آیات قرآنی صفحات قرآنی، صفحه ی قبل و بعد آیه های مورد نظر پرسیدند که حافظان به درستی به آن پاسخ گفتند. همچنین ایشان در بخشی از سخنان خود به سختی های یادگیری قرآن و حفظ قرآن و ثواب دو برابر آن و مسئله حجاب و عفاف پرداختند.

و از بخشهای مفرّح این مراسم، صندلی داغ بود که با حضور آقای مهدی اژدری و پاسخ به سوالات، شور و نشاط را به مراسم بخشید. لازم به ذکر است حضور پیران، جوانان، کودکان در این محفل انس با قرآن بسیار چشمگیر بود.

 و در پایان مراسم نیز لوح تقدیری از طرف کانون فرهنگی شهید حسن نژاد و دهیاری میرحسنی به گروه سرود قرآنی و قاریان و همچنین هدایایی از طرف آقایان صابری و اژدری به حافظان قرآن اهدا شد.
نوع مطلب: اخبار روستای میرحسنی لامرد،  دهیاری روستا،  کانون فرهنگی شهید حسن نژاد روستا،  مراسمات فرهنگی روستا،  مراسمات مذهبی روستا، 
ارسال توسط احمد قائدی
آخرین مطالب تارنمای میرحسنی لامرد
گالری میرحسنی
گالری عکس میرحسنی
آرشیو مطالب تارنما
نظر سنجی تارنما
با کدام یک از گزینه های زیر موافقید؟ (امکان انتخاب چند گزینه وجود دارد)
تارنمای میرحسنی
پیوند های روزانه
رنکینگ تارنما
کانال میرحسنی
در دست اقدام