تبلیغات
روستای میرحسنی لامرد - سه جای خالی در تارنمای میرحسنی لامرد
روستای میرحسنی لامرد
پایگاه اطلاع رسانی روستای تاریخی میرحسنی لامرد
به تارنمای میرحسنــی لامرد خوش آمدید. مطالب منتشر شده در پایگاه اطلاع رسانی روستای تاریخـــی میرحسنی انعکاس ‌دهنده نظر نویسندگان آن مطلب بوده و به هیچ وجه مورد نفی یا قبول اداره‌کنندگان این وبــسایت نمی‌باشد. این وبسایت تنها، مسئول فراهم آوردن بستر لازم برای انتشــار الکترونیکی رویدادها و انعکاس نظرات افراد روستای میرحسنی درباره رویدادها و مسائل روز می‌باشد و تارنمای میرحسنی لامرد هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت مطالب منتشر شده ی این وبسایت ندارد.

سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 21 مهر 1390

تارنمای میرحسنی پس از پانصد و اندی روز به نظر می رسد که به یک ثبات نسبی رسیده باشد و در جذب مخاطبانش نیز تا حدودی موفق شده باشد. این موفقیت هر چند نهایت توان  و انتظار از یک رسانه به مانند تارنمای روستای میرحسنی نیست ! اما دورنمای امیدوارکننده و رضایت بخشی را نوید می دهد. تارنمای میرحسنی همچنان که دارای نکات مثبت است ، مطالب و نوشته های غیر ضروری و یا با کیفیت پائین هم دارد. معتقدم که غفلت و کوتاهی از سه موضوع زیر انتقاداتی است که متوجه تارنمای میرحسنی است و در عین حال پوشش و رفع آن در ثبت موقعیت این رسانه تازه کار روستای میرحسنی موثر و کارا خواهد بود.

اول : اولین موضوع ، عدم بازدید همروستائیان میرحسنی از تارنمای میرحسنی است که دلیل آن نبود خط تلفن ثابت و پرهزینه بودن اتصال به اینترنت از طریق شبکه Wireless (وایرلس) می باشد. در روستای میرحسنی از خط تلفن GSM روستایی استفاده می شود که با این خط امکان اتصال به اینترنت وجود ندارد. البته تعداد محدودی از همروستائیان از شبکه Wireless (وایرلس) استفاده می کنند که به دلیل پرهزینه بودن این شبکه چندان مورد استقبال همگان قرار نمی گیرد. شرح این پاراگراف کوتاه است ولی تاملی طولانی را می طلبد.

دوم : بدترین قسمت نوشتن این است که مجبور باشی نیمه تاریک خودت رو روی کاغذ بیاری. باتوجه به آمار روزانه نسبتا بالای تارنمای میرحسنی انتظار می رود شما بازدید کنندگان عزیز در مورد مطالب تارنمای میرحسنی  و همچنین مسائل و مشکلات روستای میرحسنی توسط شما مورد بحث و انتقاد قرار گیرد که با توجه به همکاری تارنمای میرحسنی با کانون فرهنگی و هنری شهید حسن نژاد، پایگاه شهید کشاورز و دهیاری میرحسنی، پیشنهادات و انتقادات شما مورد توجه قرار گیرد که از این حیث نیز تارنمای میرحسنی مورد استقبال قرار نگرفته است.

سوم : سومین موضوع در مورد تارنمای میرحسنی این است که تاکنون هیچ همکاری با تارنمای میرحسنی در خصوص ارسال مطلب و عکس و ... از روستای میرحسنی نشده است . به دلایلی که اینجانب در روستای میرحسنی حضور ندارم، امکان پوشش خبری قرار دادن همه رویدادها و مراسمات روستای میرحسنی وجود ندارد که این مهم، فقط با همکاری شما تحقق می یابد.

امیدواریم با همکاری شما ، این سه موضوع مورد استقبال قرار گیرد و شاهد همه جانبه شدن تنها رسانه روستای میرحسنی باشیم.
نوع مطلب: متفرقه، 
ارسال توسط احمد قائدی
آخرین مطالب تارنمای میرحسنی لامرد
گالری میرحسنی
گالری عکس میرحسنی
آرشیو مطالب تارنما
نظر سنجی تارنما
با کدام یک از گزینه های زیر موافقید؟ (امکان انتخاب چند گزینه وجود دارد)
تارنمای میرحسنی
پیوند های روزانه
رنکینگ تارنما
کانال میرحسنی
در دست اقدام