تبلیغات
روستای میرحسنی لامرد - اطلاعیه : تبدیل تارنمای میرحسنی به سایت در آینده ی نزدیک
روستای میرحسنی لامرد
پایگاه اطلاع رسانی روستای تاریخی میرحسنی لامرد
به تارنمای میرحسنــی لامرد خوش آمدید. مطالب منتشر شده در پایگاه اطلاع رسانی روستای تاریخـــی میرحسنی انعکاس ‌دهنده نظر نویسندگان آن مطلب بوده و به هیچ وجه مورد نفی یا قبول اداره‌کنندگان این وبــسایت نمی‌باشد. این وبسایت تنها، مسئول فراهم آوردن بستر لازم برای انتشــار الکترونیکی رویدادها و انعکاس نظرات افراد روستای میرحسنی درباره رویدادها و مسائل روز می‌باشد و تارنمای میرحسنی لامرد هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت مطالب منتشر شده ی این وبسایت ندارد.

سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 23 آبان 1390

در پی نظرسنجی به عمل آمده از شما بازدیدکنندگان عزیز، تارنمای میرحسنی قصد دارد در آینده ای نزدیک، حداقل تا محرم، وبلاگ روستای میرحسنی را به سایت تبدیل کند.که در حال حاضر دامنه سایت خریداری شده و در حال طراحی می باشد که به محض آماده شدن و انتقال مطالب در مطلبی جداگانه، نام و آدرس سایت میرحسنی به اطلاع شما بازدیدکنندگان عزیز خواهد رسید.

همچنین از شما بازدیدکنندگان درخواست می شود در نظرسنجی این وبلاگ شرکت نموده تا بتوان نقاط قوت و ضعف تارنمای میرحسنی را بررسی کرد و در سایت طراحی و اعمال شود.
نوع مطلب: اطلاعیه های تارنمای میرحسنی لامرد، 
ارسال توسط احمد قائدی
آخرین مطالب تارنمای میرحسنی لامرد
گالری میرحسنی
گالری عکس میرحسنی
آرشیو مطالب تارنما
نظر سنجی تارنما
با کدام یک از گزینه های زیر موافقید؟ (امکان انتخاب چند گزینه وجود دارد)
تارنمای میرحسنی
پیوند های روزانه
رنکینگ تارنما
کانال میرحسنی
در دست اقدام