تبلیغات
روستای میرحسنی لامرد - دعوت به همکاری از تارنمای میرحسنی لامرد از سوی گروه علمی فرهنگی ایرانما
روستای میرحسنی لامرد
پایگاه اطلاع رسانی روستای تاریخی میرحسنی لامرد
به تارنمای میرحسنــی لامرد خوش آمدید. مطالب منتشر شده در پایگاه اطلاع رسانی روستای تاریخـــی میرحسنی انعکاس ‌دهنده نظر نویسندگان آن مطلب بوده و به هیچ وجه مورد نفی یا قبول اداره‌کنندگان این وبــسایت نمی‌باشد. این وبسایت تنها، مسئول فراهم آوردن بستر لازم برای انتشــار الکترونیکی رویدادها و انعکاس نظرات افراد روستای میرحسنی درباره رویدادها و مسائل روز می‌باشد و تارنمای میرحسنی لامرد هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت مطالب منتشر شده ی این وبسایت ندارد.

سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک

دعوت به همکاری:

 دوست گرامی

گروه علمی فرهنگی ایرانما طرحی جامع، به منظور شناساندن عمیق و شایسته سرزمین غرورآفرین ایران و همچنین مردمان اصیل و نجیب آن را در دست اجرا دارد که راه اندازی یک سایت جامع اینترنتی ایرانشناسی نیز جزئی از این طرح می باشد. ما طی جستجو برای جمع آوری مطالب مورد نیاز جهت انجام این مهم  به وبلاگ شما برخوردیم.

از آنجا که تعلق خاطر شما را به شهر و دیار خود زیبا و ستودنی یافتیم، بر آن شدیم که در جمع آوری مطالب مورد نیازخود، شما را به همکاری دعوت نموده و در جمع آوری اطلاعات مربوط به انواع جاذبه های تاریخی،  طبیعی، ادبی و هنری، فرهنگی و مذهبی، آیینی و ... و همچنین شناخت و معرفی مشاهیر و نام آوران آن دیار و نیز کسب اطلاعات لازم جهت هدفمند کردن سفر به آن شهر از شما کمک بگیریم.

ما در نظر داریم که در صورت تعامل سازنده و دریافت اطلاعات صحیح، جامع و مناسب از جانب شما،پس از عقد قرارداد همکاری که در دفتر تهران منعقد خواهد شد، شما را رسما به عنوان نماینده ی رسمی در شهرستان محل فعالیت خود معرفی نماییم. از آن پس شما علاوه بر برخورداری از امتیازاتی همچون حضور رایگان در سفرهای علمی-آموزشی ایرانگردی با حضور اساتید دانشگاهها و پیشکسوتان و صاحبنظران این امر، بهره مندی از تخفیفات مناسب در کلیه مراکز خدماتی، اقامتی، گردشگری،پژوهشی و ایرانشناسی طرف قرارداد، برخورداری از حداکثرتخفیفات در تهیه ملزومات مورد نیاز این همکاری مانند کامپیوتر،لپ تاپ،انواع مودم و ... ،قرار گرفتن لینک وبلاگ شما در صفحه ی شهرستان خود، طبق قرارداد از حق الزحمه های متناسب با میزان فعالیت خود  نیز برخوردار خواهید شد.

تارنمای میرحسنی لامرد

 
نوع مطلب: اخبار روستای میرحسنی لامرد، 
ارسال توسط احمد قائدی
آخرین مطالب تارنمای میرحسنی لامرد
گالری میرحسنی
گالری عکس میرحسنی
آرشیو مطالب تارنما
نظر سنجی تارنما
با کدام یک از گزینه های زیر موافقید؟ (امکان انتخاب چند گزینه وجود دارد)
تارنمای میرحسنی
پیوند های روزانه
رنکینگ تارنما
کانال میرحسنی
در دست اقدام