تبلیغات
روستای میرحسنی لامرد - راه اندازی وبسایت پایگاه مقاومت شهید کشاورز
روستای میرحسنی لامرد
پایگاه اطلاع رسانی روستای تاریخی میرحسنی لامرد
به تارنمای میرحسنــی لامرد خوش آمدید. مطالب منتشر شده در پایگاه اطلاع رسانی روستای تاریخـــی میرحسنی انعکاس ‌دهنده نظر نویسندگان آن مطلب بوده و به هیچ وجه مورد نفی یا قبول اداره‌کنندگان این وبــسایت نمی‌باشد. این وبسایت تنها، مسئول فراهم آوردن بستر لازم برای انتشــار الکترونیکی رویدادها و انعکاس نظرات افراد روستای میرحسنی درباره رویدادها و مسائل روز می‌باشد و تارنمای میرحسنی لامرد هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت مطالب منتشر شده ی این وبسایت ندارد.

سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک --------- تارنمای میرحسنی لامرد --------- سال نو مبارک

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 21 دی 1390

راه اندازی وبسایت پایگاه شهید کشاورز

وبسایت پایگاه شهید کشاورز راه اندازی شد. این وبسایت که با آدرس اینترنتی  www.shaheed61.blogfa.com می باشد، زندگی نامه شهید هادی کشاورز که نام پایگاه به نام این شهید بزرگوار مزین است، در آن درج شده است.

کشاورز، مسئول پایگاه شهید کشاورز در این خصوص اظهار داشتند: این وبسایت که با همکاری یکی از برادران بسیجی عضو پایگاه راه اندازی شده و بر این اساس این وبسایت فضایی برای اطلاع رسانی به بسیجیان پایگاه و هم فضایی برای شناخت بیشتر پایگاه و آن شهید بزرگوار و همچنین فضایی برای رد و بدل نظرات و پیشنهادات در خصوص پایگاه و برنامه های آن می باشد.

همچنین ایشان افزودند: این وبسایت به زودی به سایت تبدیل خواهد شد.
نوع مطلب: اخبار روستای میرحسنی لامرد، 
ارسال توسط احمد قائدی
آخرین مطالب تارنمای میرحسنی لامرد
گالری میرحسنی
گالری عکس میرحسنی
آرشیو مطالب تارنما
نظر سنجی تارنما
با کدام یک از گزینه های زیر موافقید؟ (امکان انتخاب چند گزینه وجود دارد)
تارنمای میرحسنی
پیوند های روزانه
رنکینگ تارنما
کانال میرحسنی
در دست اقدام